Jdi na obsah Jdi na menu
 


HIP HOP KEMP

 

Hip-hop kemp neboli největší svátek černé muziky v Evropě. Jde o mezinárodní hip-hopový festival, který se koná každý rok v srpnu v České republice. Hip-hop kemp je jedním z největších hip-hopových festivalů v Evropě, který se může chlubit svým počtem návštěvníků, který se pohybuje kolem 20 000 milovníků hip hopu. Místo, kde se každý rok schází ti nejlepší MC´s, DJ´s, B-Boys, B-Girls, skvělí writeři a spousta dalších umělců a milovníků hip-hopu a snaží se nám dát ze sebe co nejvíc a podat co nejlepší a nejkvalitnější výkon. Tímhle místem je FESTIVALPARK v Hradeci Králové. Hip-hop kemp je záležitostí již několika let starou. Má za sebou již 7 ročníků a milovníci této kultury se mohou těšit na další, který je čeká opět tento rok v Hradci.

 

Sama jsem se hip-hop kempu zúčastnila dvakrát. Prázdniny roku 2007 a 2008. Bezkonkurenčně nejlepší akce prázdnin! Hip-hop kemp jsem si užila nejvíc jak jsem mohla! Prvním rokem s partou skvělých lidí se kterýma jsme řádili ve dne v noci a i přes uvítací večerní „slejvák“ jsme vydrželi a nenechali se odradit a znepříjemnit si víkend. Druhý rok s kamarády a svým přítelem. 100%-ně nejlepší akce letošních prázdnin. Skvěle jsem si ji užila a už se těším na další ročník, zaručeně si ho nenechám ujít! I přesto, že je prostředí hip-hop kempu silně poznamenáno konzumem a to v té nejtvrdší podobě, vím, že jsou chvíle, kdy si člověk uvědomí, že i přesto to stojí za to! Stále tu jde především o hudbu, což člověku dojde až při posledním koncertu, který nenechá nikoho na pochybách, že kořeny hip-hopu jsou zasazeny stále pevně v zemi.

 

Z Hip-hop kempu jsem si kromě nového trička, mikiny, nálepek, plakátu, odznáčků a podobných věcí odvezla i spoustu skvělých a krásných zážitků na které NIKDY nezapomenu a budu strašně ráda vzpomínat!